krahzone

Forum strony krahzone.yoyo.pl

Ogłoszenie

Płyta....w trakcie....

#1 2007-07-09 16:54:33

kops

Cfaniak

Zarejestrowany: 2006-12-18
Posty: 11
Punktów :   

MPR co to ?

No Właśnie co to jest MaxProfitoRecord?? I Jak tam wspólpraca z Grubym w kwesti Teledysku i pojawienia sie ana jego płycie ??

Offline

 

#2 2007-07-09 17:11:03

Krah

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: MPR co to ?

Co do pierwszego to poprostu grupa ludzi która sie tym wszystkim jara i to chyba proste. A co do drugiego to można długo sie rozpisywac... Bo współpracy nie ma i nie będzie. Oczywiście zostajemy kumplami znajomymi i bez zadnych wczut, mamy jednak zbyt odległe zapatrzenie na świat i rap. Lubimy odmienne style i nie jest możliwe żebyśmy razem stworzyli coś dobrego. Gruby woli inne "klimaty" niż ja. Ja nie lubie Gangsta rapu i nie jara mnie taki chociaz robiuem takie kawauki z nimi. Tak więc wszelka wspólpraca zostaua raczej zakonczona. Aczkolwiek nigdy nie móf nigdy jak to powiadają w wielkim świecie, więc może uda nam sie zrobić jeszce kiedyś jakaś miazge na Featuringach wszystko jest możliwe ! Co do teledysku to nie wiem czy wogóle powstanie. Szczerze mówiąc davno nie rosmawiauem z Grubym i nie wiem na jakim Etapie jest z ta płyta. Jak ostatni ras z nim sie widziauem miau bodajże jeden kawauek. Tak, że chyba przyjdzie wam jeszce troszke poczekać na jego SOLO. To chyba wszystko pozdrawiam....

Offline

 

#3 2007-12-16 14:36:06

OPS

Cfaniak

Zarejestrowany: 2006-12-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: MPR co to ?

szkoda pewnie będzie żal... a co z chudim ? też nic nie będzie ? Weźcie się zmobilizujcie i stwórzcie coś sensownego bo serio serio nie jest dobrze a wręcz jest tragicznie z wami... KR już ponad rok bez niczego....

Offline

 

#4 2007-12-16 14:52:42

Suptelny

Nie zalogowany ??

Re: MPR co to ?

żallllll.... chociaż może to i lepiej ,ze pójdziecie w inne strony.....

 
Odwiedź www.maxprofito.yoyo.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mgmt.pun.pl www.mroczni-herosi.pun.pl www.chemiagr2.pun.pl www.forumgothic.pun.pl www.56ks.pun.pl